Čas na serveru 05:40:44

František Líbal
Zima

Id: 72506

Zima

  •  / Zima / František Líbal
  •  / Zima / František Líbal
  •  / Zima / František Líbal

olej/plátno/karton, rozměr 42 x 52,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 1941, poškozený rám, původní stav

zobrazeno: 1019x

Vyvolávací cena:
2 200

3 700