Čas na serveru 21:38:26

Znalec na telefonu 602 308 275

František Líbal
Zlatá stoka

Id: 42823

Zlatá stoka

  •  / Zlatá stoka / František Líbal

olej/plátno, rozměr 90 x 100 cm, signováno vpravo dole, obraz v původním stavu, oděrky na rámu

zobrazeno: 1792x

Vyvolávací cena:

79 000

Příhozy: 81