Čas na serveru 19:35:20

František Lipták
Odborný pohled

Id: 32003

Odborný pohled

  •  / Odborný pohled / František Lipták

olej/plátno, rozměr 60 x 45 cm, signováno uprostřed dole, obraz i rám ve velmi dobrém původním stavu

zobrazeno: 2239x

Vyvolávací cena:

29 000