Čas na serveru 02:24:32

František M. Skula
Zima v lese

Id: 90605

Zima v lese

  •  / Zima v lese / František M. Skula

olej/plátno, rozměr 60 x 70 cm, signováno vlevo dole, novodobě rámováno, poškozený rám

zobrazeno: 2324x

Vyvolávací cena:
800

13 000

Příhozy: 61