Čas na serveru 04:50:13

František M. Skula
Zimní nálada

Id: 100502

Zimní nálada

  •  / Zimní nálada / František M. Skula

olej/plátno, rozměr 60 x 50 cm, signováno vpravo dole, rámováno, původní stav viz foto

zobrazeno: 2329x

Vyvolávací cena:

4 101