Čas na serveru 05:40:15

František Matoušek
Muzikanti ve Vysokém Mýtě

Id: 386706

Muzikanti ve Vysokém Mýtě

  •  / Muzikanti ve Vysokém Mýtě / František Matoušek

olej/překližka, rozměr 53 x 70 cm, značeno vlevo dole, malba v ploše poškozená, na několika místech prasklá překližka

zobrazeno: 1258x

Vyvolávací cena:

3 800

2022,11-1,28,19,38,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 100 Kč

Přihazovat do limitu