Čas na serveru 16:07:49

František Matoušek
Muzikanti ve Vysokém Mýtě

Id: 386706

Muzikanti ve Vysokém Mýtě

  •  / Muzikanti ve Vysokém Mýtě / František Matoušek

olej/překližka, rozměr 53 x 70 cm, značeno vlevo dole, malba v ploše poškozená, na několika místech prasklá překližka

zobrazeno: 2327x

Vyvolávací cena:

45 000

Příhozy: 54