Čas na serveru 07:42:03

František Matoušek
Ráno ve Varně

Id: 486901

Ráno ve Varně

  •  / Ráno ve Varně / František Matoušek

olej/plátno, rozměr 63 x 49 cm, značeno a datováno vlevo dole, rámováno, oděrky na rámu

zobrazeno: 432x

Vyvolávací cena:

6 000