Čas na serveru 07:03:35

František Max
Abstraktní krajina

Id: 18708

Abstraktní krajina

  •  / Abstraktní krajina / František  Max

olej/lepenka, rozměr 33 x 45 cm, signováno vlevo dole, datováno, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 2118x

Vyvolávací cena:

3 400