Čas na serveru 16:26:11

František Max
Čertovka

Id: 286

Čertovka

  •  / Čertovka / František  Max
  •  / Čertovka / František  Max
  •  / Čertovka / František  Max

olej/plátno, rozměr plátna 50 x 68 cm, signováno vpravo dole, zdobný seschlý rám, původní stav

zobrazeno: 3587x

Vyvolávací cena:
8 000

10 500