Čas na serveru 01:56:15

František Max
Cukrovar Libáň

Id: 1660

Cukrovar Libáň

  •  / Cukrovar Libáň / František  Max

olej/karton, rozměr 43 x 58 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 4312x

Vyvolávací cena:
3 200