Čas na serveru 03:17:12

František Max
Cukrovar v Libáni

Id: 8003

Cukrovar v Libáni

  •  / Cukrovar v Libáni / František  Max

olej/karton, rozměr ve výřezu 25 x 59 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, paspartováno, původní rámování, oděrky na rámu

zobrazeno: 2829x

Vyvolávací cena:

15 500