Čas na serveru 00:26:17

František Max
Cukrovar v Libáni

Id: 11402

Cukrovar v Libáni

  •  / Cukrovar v Libáni / František  Max

olej/akryl/lepenka, rozměr 32 x 44 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, rámováno,

zobrazeno: 2416x

Vyvolávací cena:
2 800

3 600