Čas na serveru 20:41:13

František Max
Krajina

Id: 368802

Krajina

  •  / Krajina / František  Max
  •  / Krajina / František  Max
  •  / Krajina / František  Max

olej/plátno, rozměr 30 x 42 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 770x

Vyvolávací cena:
2 800