Čas na serveru 04:59:56

František Max
Mikuláš z Karmelitské ul.

Id: 405907

Mikuláš z Karmelitské ul.

  •  / Mikuláš z Karmelitské ul. / František  Max

olej/karton, rozměr 65 x 45 cm, značeno vlevo dole, dekorativně rámováno, oděrky na rámu

zobrazeno: 1330x

Vyvolávací cena:

38 000