Čas na serveru 14:15:46

František Max
Panorama Prahy

Id: 405901

Panorama Prahy

  •  / Panorama Prahy / František  Max

olej/plátno, rozměr 70 x 100 cm, značeno vpravo dole, rámováno, poškozený rám, v minulosti restaurováno

zobrazeno: 892x

Vyvolávací cena:

4 701