Čas na serveru 17:15:47

František Max
Panorama Starého města

Id: 17302

Panorama Starého města

  •  / Panorama Starého města / František  Max

olej/plátno, rozměr 36 x 48 cm, signováno vpravo dole, datováno 1938, drobná trhlina na obraze, otluky na rámu, původní stav, přiloženo osobní potvrzení pravosti od autora

zobrazeno: 2088x

Vyvolávací cena:
1 200

6 336