Čas na serveru 17:16:58

František Max
Pohled do krajiny

Id: 1704

Pohled do krajiny

  •  / Pohled do krajiny / František  Max

olej/karton, rozměr ve výřezu 28 x 42 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, drobné oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 2190x

Vyvolávací cena:

2 400