Čas na serveru 06:37:05

František Max
Pohled na Prahu

Id: 162201

Pohled na Prahu

  •  / Pohled na Prahu / František  Max

malba/lepenka, rozměr ve výřezu 43 x 31,5 cm, signováno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno

zobrazeno: 381x

Vyvolávací cena:
2 800

3 600