Čas na serveru 09:11:56

František Max
Políčka

Id: 162204

Políčka

  •  / Políčka / František  Max
  •  / Políčka / František  Max
  •  / Políčka / František  Max

malba/lepenka, rozměr ve výřezu 31 x 43 cm, signováno vpravo dole, datováno, paspartováno, zaskleno

zobrazeno: 1439x

Vyvolávací cena:
2 800

2 900