Čas na serveru 15:33:32

Znalec na telefonu 602 308 275

František Max
Pražské panorama

Id: 33101

Pražské panorama

  •  / Pražské panorama / František  Max

olej/plátno, rozměr 69 x 99 cm, signováno vpravo dole, obraz v původním dobrém stavu, kvalitní řezaný rám

zobrazeno: 2237x

Vyvolávací cena:

55 000

Příhozy: 71