Čas na serveru 14:25:11

František Max
Pražské panorama

Id: 117608

Pražské panorama

  •  / Pražské panorama / František  Max

olej/plátno, rozměr 65 x 107 cm, signováno vpravo dole, dekorativně adjustováno, původní stav

zobrazeno: 2803x

Vyvolávací cena:

13 000