Čas na serveru 21:57:05

František Max
Předměstí

Id: 204209

Předměstí

  •  / Předměstí / František  Max
  •  / Předměstí / František  Max
  •  / Předměstí / František  Max

olej/lepenka, rozměr 35 x 49 cm, značeno uprostřed dole, stav viz foto, lehce poškozený rám

zobrazeno: 1397x

Vyvolávací cena:

1 600