Čas na serveru 00:25:49

František Max
Týnský chrám

Id: 11001

Týnský chrám

  •  / Týnský chrám / František  Max

olej/lepenka, rozměr 33 x 45 cm, signováno vlevo dole, paspartováno, rámováno, oděrky na rámu, seschlý rám

zobrazeno: 2706x

Vyvolávací cena:
2 600

6 390