Čas na serveru 09:36:59

František Max
Ulice Karoliny Světlé

Id: 1746

Ulice Karoliny Světlé

  •  / Ulice Karoliny Světlé / František  Max

olej/karton, rozměr ve výřezu 31 x 43 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, rámováno, vyjmuté sklo, původní stav

zobrazeno: 2655x

Vyvolávací cena: