Čas na serveru 17:49:22

František Max
Vesnice pod kopcem

Id: 21402

Vesnice pod kopcem

  •  / Vesnice pod kopcem / František  Max

olej/plátno, rozměr 39,5 x 54 cm, signováno vlevo dole, obraz i rám v původním stavu

zobrazeno: 1998x

Vyvolávací cena:
1 800

2 700