Čas na serveru 11:07:20

František Max
Z Petřína

Id: 405903

Z Petřína

  •  / Z Petřína / František  Max
  •  / Z Petřína / František  Max
  •  / Z Petřína / František  Max

olej/papír, rozměr 46 x 50 cm, značeno vpravo dole, dekorativně rámováno, oděrky na rámu, malba místy vypadaná

zobrazeno: 1666x

Vyvolávací cena:

10 500