Čas na serveru 12:47:43

František Max
Zima na Vysočině

Id: 22603

Zima na Vysočině

  •  / Zima na Vysočině / František  Max

olej/papír, rozměr 32 x 44 cm, signováno vpravo dole, novodobě rámováno, původní velmi dobrý stav

zobrazeno: 2709x

Vyvolávací cena: