Čas na serveru 19:36:52

František Merc
U říčky

Id: 80402

U říčky

  •  / U říčky / František Merc
  •  / U říčky / František Merc
  •  / U říčky / František Merc

olej/plátno, rozměr 45,5 x 59 cm, signováno vlevo dole, datováno 09, v minulosti restaurováno, oděrky na rámu

zobrazeno: 852x

Vyvolávací cena: