Čas na serveru 08:27:52

František Michl
U vesnického rybníka

Id: 493802

U vesnického rybníka

  •  / U vesnického rybníka / František Michl

olej/plátno, rozměr 30 x 40 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, poškozený rám, volné plátno

zobrazeno: 335x

Vyvolávací cena:

3 700