Čas na serveru 08:13:21

František Motyčka
Rozkvetlý den

Id: 50005

Rozkvetlý den

  •  / Rozkvetlý den / František Motyčka

olej/karton, rozměr 43 x 46 cm, signováno vpravo dole, obraz v původním stavu, značně poškozený rám

zobrazeno: 1781x

Vyvolávací cena:
400

3 100