Čas na serveru 08:05:35

František Motyčka
Se sklenkou

Id: 154911

Se sklenkou

  •  / Se sklenkou / František Motyčka

olej/plátno/podloženo kartonem, rozměr ve výřezu 24,5 x 19,5 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 468x

Vyvolávací cena:

11.10.2018, 19:32:00

8.10.2018 17:51 1 000 Kč