Čas na serveru 07:54:34

František Motyčka st.
V krčmě

Id: 124501

V krčmě

  •  / V krčmě / František Motyčka st.

olej/plátno, rozměr 70 x 98 cm, signováno vpravo dole, popis a datace 1903, obraz v minulosti restaurován, oděrky na rámu

zobrazeno: 3725x

Vyvolávací cena:

10 700