Čas na serveru 05:40:42

František Muzika
Abstraktní žena

Id: 84701

Abstraktní žena

  •  / Abstraktní žena / František Muzika

kolorovaný dřevoryt/papír, velikost tisku 18,8 x 11,7 cm, signováno vpravo dole, datováno 46, vlevo dole 80/300, paspartováno, zaskleno

zobrazeno: 1937x

Vyvolávací cena:

3 900