Čas na serveru 09:20:17

František Muzika
Dáma

Id: 82803

Dáma

  •  / Dáma / František Muzika
  •  / Dáma / František Muzika
  •  / Dáma / František Muzika
  •  / Dáma / František Muzika

kolorovaná zinkografie/papír, rozměr ve výřezu 10 x 7,5 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 2348x

Vyvolávací cena: