Čas na serveru 05:05:36

František Muzika
Dvě larvy

Id: 2141

Dvě larvy

  •  / Dvě larvy / František Muzika

kresba uhlovou tužkou/papír, rozměr ve výřezu 59,5 x 40,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 70, paspartováno, zaskleno, původní stav

zobrazeno: 3484x

Vyvolávací cena:
22 000

50 000