Čas na serveru 07:57:07

František Muzika
Epitaf

Id: 356303

Epitaf

  •  / Epitaf / František Muzika
  •  / Epitaf / František Muzika
  •  / Epitaf / František Muzika

zinkografie/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 20,5 x 14,5 cm, značeno vpravo dole. paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1587x

Vyvolávací cena:

10 500