Čas na serveru 04:39:00

František Muzika
Koráb

Id: 82804

Koráb

  •  / Koráb / František Muzika
  •  / Koráb / František Muzika
  •  / Koráb / František Muzika

barevná zinkografie/papír, rozměr ve výřezu 15,5 x 10 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1899x

Vyvolávací cena:

7 600