Čas na serveru 02:37:32

František Muzika
Koráb

Id: 82804

Koráb

  •  / Koráb / František Muzika
  •  / Koráb / František Muzika
  •  / Koráb / František Muzika

barevná zinkografie/papír, rozměr ve výřezu 15,5 x 10 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 2717x

Vyvolávací cena:

7 600