Čas na serveru 05:10:14

František Muzika
Milenci v objetí

Id: 66805

Milenci v objetí

  •  / Milenci v objetí / František Muzika

kolorovaná zinkografie/papír, rozměr ve výřezu 10,5 x 7,5 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, paspartováno, rámováno

zobrazeno: 3581x

Vyvolávací cena:

22 300

Příhozy: 50