Čas na serveru 12:36:02

František Muzika
Návrh divadelní scény

Id: 159801

Návrh divadelní scény

  •  / Návrh divadelní scény / František Muzika

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 27 x 39 cm, signováno monogramem FM 41 vlevo dole, uprostřed dole popis, paspartováno, zaskleno, poškozený rám, lokálně poškozená pasparta

zobrazeno: 2524x

Vyvolávací cena:

12 000