Čas na serveru 11:16:56

František Muzika
Postava

Id: 141201

Postava

  •  / Postava / František Muzika

pastel/papír, rozměr ve výřezu 34,5 x 24,5 cm, signováno vpravo nahoře, datováno 35, nově paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1996x

Vyvolávací cena:
6 000

39 000