Čas na serveru 05:46:10

František Muzika
Torzo

Id: 2334

Torzo

  •  / Torzo / František Muzika
  •  / Torzo / František Muzika
  •  / Torzo / František Muzika
  •  / Torzo / František Muzika

kresba uhlem/papír, rozměr ve výřezu 56 x 39 cm, signováno vpravo dole, datováno 1943, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní velmi dobrý stav

zobrazeno: 7939x

Vyvolávací cena:
22 000

78 000

Příhozy: 58