Čas na serveru 16:14:54

František Muzika
Vichřice

Id: 416901

Vichřice

  •  / Vichřice / František Muzika

litografie/papír, rozměr ve výřezu 71 x 45 cm, značeno slepotiskovým pozůstalostním razítkem vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, drobné oděrky na rámu

zobrazeno: 1107x

Vyvolávací cena:

46 000