Čas na serveru 07:22:09

František Myslivec
Cesta lesem

Id: 260209

Cesta lesem

  •  / Cesta lesem / František Myslivec

olej/plátno, rozměr 68 x 80 cm, značeno vpravo dole, lehce poškozený rám

zobrazeno: 610x

Vyvolávací cena:
2 200

2020,08-1,31,19,40,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 100 Kč

Přihazovat do limitu