Čas na serveru 17:58:47

František Myslivec
Cesta lesem

Id: 260209

Cesta lesem

  •  / Cesta lesem / František Myslivec

olej/plátno, rozměr 68 x 80 cm, značeno vpravo dole, lehce poškozený rám

zobrazeno: 1622x

Vyvolávací cena:
2 200