Čas na serveru 08:53:15

František Myslivec
Kytice

Id: 194403

Kytice

  •  / Kytice / František Myslivec

malba/lepenka, rozměr ve výřezu 42 x 32 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, značně poškozený rám

zobrazeno: 933x

Vyvolávací cena:
1 200

1 600