Čas na serveru 11:39:43

František Myslivec
Malinská

Id: 1021

Malinská

  •  / Malinská / František Myslivec

olej/plátno, rozměr plátna 35 x 48 cm, signováno vpravo dole Fr. Myslivec, popis, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 2834x

Vyvolávací cena: