Čas na serveru 02:51:48

František Myslivec
Mezi ostrovy

Id: 133916

Mezi ostrovy

  •  / Mezi ostrovy / František Myslivec

olej/plátno, rozměr 100 x 135 cm, signováno, popsáno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu i na obrazu

zobrazeno: 861x

Vyvolávací cena:

26 000