Čas na serveru 20:00:27

František Myslivec
Na potoce

Id: 409

Na potoce

  •  / Na potoce / František Myslivec

olej/karton, rozměr ve výřezu 22,5 x 36 cm, signováno uprostřed, datováno 1957, zaskleno, původní stav

zobrazeno: 4783x

Vyvolávací cena:

1 900