Čas na serveru 03:02:59

František Myslivec
Říčka v podhůří

Id: 41201

Říčka v podhůří

  •  / Říčka v podhůří / František Myslivec

olej/karton, velikost malby 17,5 x 22,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 21, zaskleno, rámováno, původní stav

zobrazeno: 1272x

Vyvolávací cena:

2 401