Čas na serveru 03:15:39

František Nachtigal
Rybníček před chalupami

Id: 100104

Rybníček před chalupami

  •  / Rybníček před chalupami / František  Nachtigal

olej/karton, rozměr 25 x 30 cm, signováno vpravo dole, datováno 1917, zaskleno, dekorativně adjustováno, původní stav

zobrazeno: 1032x

Vyvolávací cena:

3 100