Čas na serveru 19:52:10

František Nikl
Klidná dívka

Id: 323007

Klidná dívka

  •  / Klidná dívka / František Nikl

malba/karton, rozměr 32 x 25,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, popsáno na zadní straně, oděrky na rámu

zobrazeno: 273x

Vyvolávací cena:

1 700

2021,10-1,04,19,32,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 100 Kč

Přihazovat do limitu