Čas na serveru 02:24:31

František Nikl
Klidná dívka

Id: 323007

Klidná dívka

  •  / Klidná dívka / František Nikl

malba/karton, rozměr 32 x 25,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, popsáno na zadní straně, oděrky na rámu

zobrazeno: 1099x

Vyvolávací cena:

3 700